KONTAKT

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe
"HEILIŃSKI" Sławomir Heiliński

Rożnowo, ul. Szczytniewska 1
64-600 Oborniki Wlkp.

NIP: 787-137-43-16
REGON: 630947275
TEL.: +48 61 29 65 258
Biuro czynne pn - pt, w godzinach: 7.00 - 16.00
(Wyświetl mapkę z lokalizacją firmy)

DZIAŁ SPRZEDAŻY PVC

Zbigniew Kopaniarz
Kierownik Działu Sprzedaży PVC
email: z.kopaniarz@okna22.pl
email: z.kopaniarz@heilinski.pl

Adam Cegiołka
Doradca Techniczno-Handlowy
email: a.cegiolka@okna22.pl
email: a.cegiolka@heilinski.pl

Wojciech Urbańczyk
Doradca Techniczno-Handlowy
email: w.urbanczyk@okna22.pl
email: w.urbanczyk@heilinski.pl

DZIAŁ EXPORTU

Piotr Samborski
Regional Export Manager
email: p.samborski@heilinski.eu

Michał Nowak
Koordynator Exportu
email: m.nowak@heilinski.eu

DZIAŁ KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH

Radosław Sypniewski
Kierownik projektu
e-mail: r.sypniewski@okna22.pl
e-mail: r.sypniewski@heilinski.pl

Jarosław Wojciechowski
Doradca Techniczno-Handlowy
email: j.wojciechowski@okna22.pl
email: j.wojciechowski@heilinski.pl

DZIAŁ PRODUKCJI PVC

Ernest Klasa
Kierownik produkcji
e-mail: e.klasa@okna22.pl
e-mail: e.klasa@heilinski.pl

DZIAŁ SERWISU
Tomasz Popiela